קטגוריות
Uncategorized

סער שפע – מה הסיפור של גומבה

תוכלו לקרוא את הסיפור המלא בבלוג השיווק של סהר שפע

כשאנחנו שומעים את השם סהר שפע, הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו זו רשת ארומה, הרשת הידועה והמוכרת, הרשת בפריסה ארצית אשר מוכרת קפה מסוגים שונים, ארוחות צהריים, ארוחות בוקר, מאפים ועוד מגוון רחב של מוצרים. 

אך לסהר שפע יש גם רשת נוספת, רשת גומבה שתופסת בימים אלו תאוצה. מדובר על רשת איטלקית שמספקת מזון איטלקי מהיר ברמה גבוהה, ולא רק זה, מדובר על רשת שמציעה תפריט צמחוני. כך שכל מי שאיננו צורך בשר ואוהב אוכל איטלקי איכותי, אז יכול ליהנות בסניפי הרשת ממגוון רחב של מנות איטלקיות ברמה הכי גבוהה שיש, למרות שמדובר במסעדת טייק הווי. זה בניגוד למסעדות טייק הווי אחרות. 

לפני שנסביר כיצד סהר הגיע לאוכל איטלקי, ובפרט למסעדה איטלקית, נדגיש, הרשת נמצאת בתקופה זו בתהליך פריחה, ואנחנו יכולים לראות יותר ויותר סניפים שלה ברחבי הארץ, וסביר להניח, כפי שאנחנו רואים היום לא מעט סניפים של ארומה בכל מקום מרכזי, כך בעתיד נוכל ליהנות מהמנות האיכותיות של רשת גומבה בכל מקום אליו נגיע. 

כיצד הגיע סהר שפע לאוכל איטלקי

על פניו, זה לא מפתיע שסהר בחר להקים רשת של מסעדות איטלקיות. ראשית, הרבה פעמים אנשים שנמצאים בתחום המסעדנות בוחרים לקחת את הידע והניסיון שלהם אל מקומות שונים ועל כן, הם לא מסתפקים אך ורק ברשת שהם הקימו, אלא הם מקימים רשת נוספת, כך הם מנצלים את היכולות, הידע והכלים שעומדים לרשותם. 

מעבר לכך, מדובר בחלום ישן של סהר, חלום שנובע מאהבתו לאוכל איטלקי בכלל ובפרט מהעובדה שהוא צמחוני וכמו לא מעט אנשים צמחוניים, אוכל איטלקי הוא האוכל האהוב עליו ביותר. מאחר ובמשך שנים הוא חיפש אוכל איטלקי ברמה טובה ולא הצליח למצוא, אז הוא החליט אחרי הקמת ארוחה, להקים גם מסעדה איטלקית, המחשבה בתחילה היתה להקים מסעדה אחת, אך מהר מאוד זה הפך להיות רשת עם סניפים, וכאמור, כיום אפשר למצוא סניפים של גומבה בלא מעט מקומות ובעתיד נוכל למצוא סניפים של הרשת בכל הארץ. 

לעוד מידע תוכלו לקרוא את בלוג השיווק של סהר שפע בפייסבוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *